понеділок, 11 квітня 2016 р.

«В місті Луцьку проживай і про місто усе знай»


Як не любити своє місто, в якому народився, проживаєш і навчаєшся?
З кожним роком місто Луцьк зростає, оновлюється, все стає красивішим. Але, проживаючи в Луцьку, ми хочемо знати більше про історичне минуле нашого краю, міста.
Працівники бібліотеки-філії №5 КЗ «Луцька міська ЦБС» запросили на краєзнавчу годину учнів 7-А класу ЛНВК ЗОШ №22-ліцею зустрітися з відомим істориком-краєзнавцем, автором книг: «Втрачені християнські храми Луцька» (2001),  «Волинь в сутінках української історії XIVXVIст.» (2003), книги для дітей «Оповідання з давньої історії Луцька» (2006), «Великий князь Дмитрій-Любарт і його сучасники» (2011) Петра Олексійовича Троневича.
Автор-дослідник розповів школярам про історичне ядро сучасного Луцька, про найвизначніші події в історії Луцька, перебування в ньому видатних людей, з`їзд монархів європейських країн, створення Луцького братства, що Луцьк одним із перших у 1932 році отримав Магдебурське  право. Цікавою  була  і розповідь про пам`ятку XIII-XIV ст .  Луцький замок (Замок Любарта), Свято-Троїцький собор, Монастир Єзуїтів, Костел святих Апостолів Петра і Павла.

Завідувачка бібліотеки-філії №5 Людмила Столярова підготувала бібліографічний огляд літератури по книгах волинського дослідника. Класовод Тамара Василівна Цвігун разом з учнями щиро подякували краєзнавцю за цікаву і змістовну розповідь.
Немає коментарів:

Дописати коментар