пʼятницю, 1 квітня 2016 р.

Смійтесь, друзі, на здоров`я…


                                                  Перше квітня всі чекають,
Бо сміятись полюбляють.
Маєш добрі слух і зір,
Та нікому ти не вір.

Вітаємо всіх зі святом сміху та жартів. Нам без сміху просто життя немає. Сміх нам потрібен всюди і завжди. Ми знаємо, що гумор допомагає висміювати вади і недоліки . Але і люди розуміють гумор по-різному,одним людям гумор допомагає побачити і викоренити свої недоліки. Іншим же не хочеться помічати їх ,тоді вони кажуть: «Не смішно!».
А цікаво і смішно було на майдані сміху в бібліотеці – філії №5 КЗ «Луцька міська ЦБС» Хоча присутніх було не багато-насміялися від душі.
Гуморески та байки від Павла Покотила (поет літературної студії « Зорі над Стиром» викликали щирий сміх. Павло Антонович в своїх творах описує  смішні випадки із свого життя та знайомих. У байках має місце необ’єктивності по відношенню до «братів наших менших». Адже вони набагато порядніше за декого з нас.
Своїми гуморесками , анекдотами, смішними розповідями  поділилися поетеса Марія Пишук музичний керівник драматичного гуртка «Сміхограй» Галина Шурма та старша медсестра районної поліклініки Ілла Розковінська.

Присутні переглянули книжкову виставку «Якщо народ сміється – то в нім здорове серце б`ється», де представлена література українських класиків-пересмішників: І.Карпенка-Карого, С.Руданського, О.Вишні, Л.Глібова, С.Олійника, І.Нечуя-Левицького та сучасних авторів П.Глазового, Є.Дударя, Кості Волиняки, В.Простопчук та інші.

Немає коментарів:

Дописати коментар