бібліотека - територія дитинства

      Дитинство - найщасливіша, найрадісніша пора життя. Діти були і завжди залишаються нашим найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави. Ми хочемо, щоб наші діти були здоровими, щасливими і розумними, жили в мирі, радості й були впевнені у завтравшньому дні.

                              Бібліотека для вас, дорогі наші діти!
 8.08.2012 рік.

" Нам без книг ніяк не можна" - під таким девізом пройшли "бібліотечні лавочки" в дворі перед бібліотекою. Під відкритим небом, на зеленій травичці пропонуємо переглянути юним користувачам книжкову виставку нової дитячої літератури: " Ні дня без книг".
Поруч дитячий майданчик і разом можна пограти цікаві ігри, розгадати загадки, послухати розповіді своїх однолітків про прочитані книги, прийняти участь у вікторині:
" Чи знаєш ти казки?".
Для найменьших користувачів учасники лялькового театру " Дзвіночок" підготували лялькову виставу: " На чуже не зазіхай" про те, як правильно поводити себе з книгою і нічого не брати чужого без дозволу.
Найактивніші юні користувачі Марія Ющук, Єлизавета Остапчук, Інеса Міщук, Аліна Гайдучик, Дарина Шепелева, Володимир Громик, Дмитро Стаднійчук отримали в подарунок цікаві книги.


До кінця літа ще чи мало сюрпризів чекає юних користувачів в нашій книгозбірні.

11.07.2012 рік.

                     " Рослини в українських прислів`ях та   приказках"
        Коли не має де змістовно і корисно, провести спекотній літній день, наша філія завжди чекає на вас дітлахи. В нас, ви, маєте змогу переглянути періодику, прочитати цікаву книгу, прийняти участь в вікторинах, іграх,  конкурсах". Сьогодні ми пропонуємо, вам, вікторину-гру " Рослини в українських прислів`ях та приказках". В чому заключається дана гра: діти діляться на дві команди.  На кольоровому форматі бурдового кольору початок приказки, в команди першої, а на помаранчевому її закінчення, команди другої. Тобто перша команда зачитує початок приказки, а друга продовжує. 

На фото: Члени першої команди Діма Стаднійчук, Богдан Лебідь та інші.


Ірина Гаврилюк запрошує у світ приказок та прислів`їв.

19.06.2012 " Я   і   мої  права "-

під такою назвою проведено правову абетку для дітей до Дня Конституції.
Діти - наш найдорожчий скарб , наша радість і наше майбутнє. Права дитини закріплені
Основним законом (Конституцією) України . Кожна дитина має право на достойне, захищене,щсливе життя. Про це все розповідає книжкова виставка "Ми діти твої ,Україно" організована в читальному залі книгозбірні .
 
Юні користувачі ознайомлюються з літературою про права дитини.


31.05.2012 рік.
      Свято " Віддаймо цей світ дитині"
      Проведено для користувачів бібліотеки-філії №5 та табору " Радість" ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22- ліцею до Міжнародного дня захисту дітей .Конкурс дитячого малюнку на асфальті " Світ дтячими очима"


" Мелодії дитинства" - виступ юних користувачів: діти читають вірші і виконують пісні.


Лялькова вистава " Звірята лікують книгу" - виступ лялькового театру " Дзвіночок"


Книжкова виставка "Літо з книгою"


      Літо - це сонце,
     Літо - це сміх,
     Літо - це ігри
     І радість для всіх.
Немає коментарів:

Дописати коментар