четвер, 9 липня 2020 р.


                           
                                  Літній круїз «В пошуках скарбів»

        Назвіть, будь-ласка, тих, кому не цікава тема «Пірати» або «В пошуках скарбів». Мабуть, таких дуже мало, хто не любить пригод, всіляких незвичних обставин, при яких потрібно «ламати» голову, як зробити так, а не інакше? Тут вам приходить на допомогу  книжковий орієнтир.
    Берете курс на бібліотеку-філію №5  і мандруєте, досліджуєте, вивчаєте, дізнаєтеся , що шукати скарби в бібліотеці – це КРУТО!
       В книжковому круїзі вам допоможуть книги Жуль Верна,  Даніеля Дефо, Ядвіги Каменської,  Олександра Гавроша, Роберта-Льюїс Стівенсона, Олівера Дюпена, «Загадки і таємниці нашої планети» та багато інших цікавих видань.
      Орієнтуючись по «Карті острова Скарбів», стоячи за штурвалом судна , ви берете курс  в  океан книжкових пригод та таємниць. Морська хвиля  зустрічає вас і налаштовує на незвичайну подорож.  На зустріч книжковим штормам  ви можете бути капітаном судна чи його помічником  або юнгою.. А якщо попали на піратів – то у вас буде ще й піратська пригода. Про історію морських розбійників  зможете почитати в журналі «Пізнайко»  та пограти в настільну  гру «Острів скарбів» і відчути себе справжнім скарбошукачем.
       Вперед  до нових відкриттів та пошуків скарбів  в океані  КНИГ!
Немає коментарів:

Дописати коментар