вівторок, 27 грудня 2016 р.

Новорічний вогник в книгозбірні

Зима – чарівна пора року, пора вечорниць, літературних посиденьок, вечорів чаю та кави, родинних свят.
          «З Новим роком, друзі» - під такою назвою відбулося святкове дійство в бібліотеці-філії №5 КЗ «Луцька міська ЦБС» для членів «Спілки в’язнів – жертв нацизму» та ліквідаторів на ЧАЕС.
          Ведуча свята (завідувач філії Людмила Столярова) запросила посмакувати запашним чаєм з солодощами і поринути в неповторний світ поезії і пісень, гумору та новорічних віншувань.
           Святковий настрій підняли виступи літературних персонажів з творів українських класиків І. Нечуя-Лвицького, Г. Квітки-Основ’яненка баби Параски, баби Палажки, Стецька, Галі (О. Січкар, І. Гаджиєва, Ф. Рузак, А. Громик) – це учасники драматичного гуртка «Сміхограй».
          Неочікуваним сюрпризом для глядачів був прихід на свято Святого Миколая з гостинцями.
          Запам’ятається присутнім виступ волинської поетеси-піснярки, майстрині ляльок-мотанок Наталії Бугай.
          Особливе місце розважальної програми зайняв виступ гурту «Дзвони Чорнобиля» (Степан Рибчинчук, Володимир Жук), дуету «Бузок» (Ніна Матвіюк і Валерій Лук’яненко), які подарували усім гостям різнобарв’я української пісні, за що глядачі нагородили їх щирими оплесками.
          Родзинкою свята став виступ гумориста Михайла Івановича.
          До новорічних віншувань приєдналися голова правління Луцької міської громадської ветеранської організації «Спілка в’язнів-жертв нацизму» Валентина Лазарук, голова Волинського відділення Всеукраїнської «Спілки в’язнів-жертв нацизму» Маргарита Парфенюк, заступник голови Волинського обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» Федір Рузак.

          Зі словами вдячності за змістовне та цікаве дозвілля бібліотечні гості, веселі, з хорошим настроєм поверталися додому з надією на нову зустріч.

          

Немає коментарів:

Дописати коментар