четвер, 17 грудня 2015 р.

А хто, хто Миколая любитьКоли Святий Миколай
З небес на землю йде,
То кожний дім й бібліотека
Мов вулик бджіл гуде.  

Возрадуйся, Миколаю, Великий, Чудотворче! – так, говорили в давнину. Колись у кожній хаті в Україні на покуті красувався образ Святого Миколая – всенародного улюбленця. Його ім`я пов’язане з жертовною любов’ю до ближнього, добродійством і власним благочестивим прикладом.
Напередодні свята Святого Миколая в бібліотеці-філії №5 КЗ «ЛМЦБС» відбувся цикл масових заходів для молодих користувачів книгозбірні.
В святі «Яка радість, який рай – їде святий Миколай» прийняли участь школярі 3 –Б класу ЛНВК №26-ліцею, а учнів 4-Г ЛНВК №22-ліцею Святий Миколай запросив на літературно-музичну композицію «Святий Миколай усім дітям помагай». Учасники лялькового театру «Дзвіночок» представили виставу «З Миколаєм вас малята», де діти зустрілися з Ангелами, Чортиками, Святим Миколаєм (ролі виконували учні А.Колькова, Н.Чак, Н.Лешків, В.Вегера, В.Пертук, Ю. Надточій, М.Боярчук)
Дитяча волинська письменниця Наталія Бугай запросила дітей на майстер-клас по виготовленню подарункових ангелів.
В читальному залі філії організовано книжкову виставку « Зимові святки розпочались», де представлені матеріали про святкування українців циклу зимових свят Андрія, Миколая, Нового Року, Різдва Христового, Водохреща.

Доповнює цикл масових заходів виставка дитячих малюнків «Миколай на землю сходить і дива усюди творить».

Немає коментарів:

Дописати коментар