понеділок, 26 листопада 2018 р.


« Сміхограю» - 20 років
       20 років скликає на свої вистави глядачів аматорський драматичний гурток « Сміхограй», який функціонує з 1998 року  при бібліотеці-філії №5 КЗ « Луцька міська ЦБС».
   В репертуарі колективу вистави за творами  українських класиків  Миколи Гоголя «Ніч перед  Різдвом», Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім`я», Григорія Квітки-Основ`яненка «Сватання на Гончарівці», Михайла Старицького «За двома зайцями», музична вистава «Сватай мене, Семене», вечорниці «В гості до Солохи», «Свято вареника», літературні посиденькі, новорічно-різдвяні віншування та інші.
      За багаторічну участь в «Сміхограї» , заступник директора   КЗ « Луцька міська ЦБС»  Ніна Бочарова (грала роль Оксани в виставі «Ніч перед Різдвом») привітала «Сміхограй» з ювілеєм та нагородила грамотами гуртківців Аллу Розковінську, Сергія Кулика, Олену Громик, Галину Шурму та керівника гуртка Людмилу Столярову.
      На свій 20-річний  День народження «Сміхограй» запропонував прем`єру  нової програми  «Доброго Вам здоров`я», де гумор поєднується з  здоров`ям, сімейні проблеми  переплітається з сміхом, а музика допомагає підняти настрій присутнім користувачам  та друзям бібліотеки.
    Немає коментарів:

Дописати коментар