вівторок, 26 червня 2018 р.


Літній читальний зал збирає друзів
                 На передодні Дня Конституції, бібліотека-філія №5
 КЗ « Луцька міська ЦБС» запросила своїх користувачів до літнього  читального залу, де можна було переглянути нову пресу, ознайомитися з новинами волинського краю та просто почитати на свіжому повітрі. 
  Малі читай лики, як тільки побачили, що працівники філії появилися на бібліомайданчику, відразу почали вмощуватися біля настільних ігор  за столиками. Дорослих читачів привернули до себе  увагу періодичні видання « Сімейний порадник», « Дім.Сад, Город», « Жінка» та інші.
    Для читачів читального залу під зеленими вітрилами користувач Назар Уткін зіграв кілька музичних творів, які слухачі підтримали гучними оплесками.
   Щирим здивуванням була поява  на бібліомайданчику читача Федора Рузака з Заслуженим діячем мистецтв України, скульптором-монументалістом, квітникарем «Сонячний чорнобривець» Василем Рижуком та педагогом, психологом, музикантом Василем Романюком ( тепер це наші друзі бібліотеки) , які приєдналися до гурту і доповнили нашу зустріч грою на баяні та піснями.
     Співали спочатку діти, а дорослі підспівували, а потім – навпаки. Дітям не хотілося закінчувати  ігри, а дорослим хотілося співати ще і ще.
      Сьогодні задоволені  тим , що відбувалося в літньому читальному залі,  не тільки користувачі бібліотеки, а і мешканці навколишніх будинків.
Немає коментарів:

Дописати коментар