четвер, 31 травня 2018 р.
«Хай зорею сяє усмішка дитини»

     Щороку  1 червня , в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Діти – це майбутнє і обов`язок дорослих в усьому світі – надати дітям   усе найкраще.
       Бібліотека-філія №5  КЗ « Луцька міська ЦБС» запросила до себе на свято дитинства  літній табір « Радість». який  діє при ЛНВК ЗОШ  I-III ступ. №22-ліцей.  Розпочато захід конкурсом малюнку на асфальті на тему: «Дитячі мрії», малеча розсипалася по подвір`ї , малюючи свої заповітні мрії  : про мир в  Україні, сонце над дитячими головами, чисту планету, щасливе дитинство.
    Під зеленими вітрилами, в літньому читальному залі продовжили свято вікториною про права і обов`язки дітей.  Читайлики помандрували  сторінками казок , відгадували літературних героїв зарубіжних  казкарів. Добре було посидіти на килимкам, які розтелені на зеленій травичці і слухати своїх друзів, які читали вірші про літечко, канікули і Україну.
       Популяризуючи твори до 100 – річчя  Василя Сухомлинського, ляльковий гурток « Дзвіночок» представив виставу « Корисна прогулянка», після перегляду вистави ,  дітвора обговорила чим була корисна прогулянка до лісу.
    Подякувавши, за хороше свято, діти щасливі поверталися до табору.

Немає коментарів:

Дописати коментар