понеділок, 8 червня 2015 р.

«Місто мрій і пісень»

«Місто мрій і пісень» в поезії Любові Мілевич – під такою назвою відбулася літературно-музична година для відпочиваючих школярів літнього табору «Радість», який розпочав свою роботу в ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ст. №22 – ліцею.
         На зустріч з 4-то класниками прийшла Лауреат Всеукраїнських фестивалів, відома волинська поетеса, композитор, співачка з своїми дитячими книгами «Чарівна мандрівка», «Світельце» та музичними творами, записаними на диски та кліпи.
Для дітей автор розповіла свою біографію, прочитала вірші «Україна не вмре …», «Не для війни», «Рідна мова» та виконала свої пісні «Рідне місто моє», «Крила доброти», «Вишиваночка». А під пісню «Каблучки- жартівнички», та «Чарівний капелюшок», діти пішли у танок.
Дітвора була зачарована переглянувши кліпи «Не смій забути», «Світязянка», «Крила доброти» і разом з автором провели обговорення переглянутого.

В подяку від юних користувачів книгозбірні Любові Мілевич подарували пісні «В диво-місті навпаки» та «Сонце, мов м’ячик» та сфотографувались на згадку.

Немає коментарів:

Дописати коментар