суботу, 30 вересня 2017 р.


                      День відкритих дверей

     відбувся  в бібліотеці-філії№5  у Всеукраїнський день  бібліотек, де з самого ранку збіглася дітвора, щоб привітати своїх бібліотекарів з професійним святом.  Юні читай лики були налаштовані на цікаві конкурси, розваги, ігри,призи, в яких і прийняли участь.     
       Привернула увагу  дітей книжкова виставка « Зростаємо разом з книгою». В читальному залі  чомусики зайнялися  складанням слів з кубиків , пов`язаних  з  темою бібліотек . Цікавою була  і літературна вікторина  по казках. Цілу концертну програму  діти присвятили працівникам  бібліотеки.
    А для дорослих користувачів – дорослі розваги . Тут і нагородження кращої читаючої сім`ї  Гаврищуків,  від читача Романа Мельника  вітання  у вигляді  гри на сопілці, виставка виробів із лози користувача Анатолія  Лучка. Від « Спілки Чорнобиль»  зі святом привітав працівників  та присутніх  Федір Рузак  та користувачі філії   Алла Розковінська і Олена  Гаврищук.
      Викликав сміх виступ Стецька та Галі ( Ф.Рузак,  О.Громик) із твору Г. Квітки – Основ`яненка « Сватання на Гончарівці». Немає коментарів:

Дописати коментар