четвер, 6 жовтня 2016 р.

           Домашні святині і обереги –
       назва народознавчої години для школяриків 2-х класів  гімназії №18.                               
       Наші мудрі пращурі донесли до нас таке поняття, як обереги. Оберіг вселяв віру в свої сили, заспокоював, робив людину більш впевненою. Берегиня – богиня добра, захисту оселі, малих дітей  від хвороб та інших злих сил .  
       В світ оберегів, домашніх святинь  повели читай ликів працівники книгозбірні, перегортаючи сторінки книг книжкової полиці « Бережи мене, мій оберіг».
    Що є оберегом, для кого їх робили,кому їх дарують, як їх використовують, - на ці запитання юні читай лики відповідали  один поперед другого.
   А про домашні  святині і обереги розповіла волинська поетеса, майстриня ляльок-мотанок - Наталя Бугай. Наталія Володимирівна розповіла, що заряд та енергія, які закладені  в оберіг майстром підтримуються, дуже важливо, щоб оберіг було зроблено в доброму самопочутті, з добрими думками та в гарному настрої . Майстриня представила  виставку  ляльок-мотанок, які створила сама.

       На закінчення народознавчої години  діти потанцювали , слухаючи пісню  « Лялька-мотанка» ,  яку написала  дитяча поетеса Наталя Бугай і запросила  дітей на майстер-клас.

Немає коментарів:

Дописати коментар