середа, 24 липня 2013 р.

Свято здоров’я в бібліотеці

«Скільки сонця, скільки світла нам дарує красне літо» під такою назвою відбулося свято здоров’я для юних читачів в нашій бібліотеці.
         Здоров’я для людини – це головне. Тому ми вирішили запросити дітей і дорослих до книгозбірні, де діти розповідали про те як відпочивають вони під час літніх канікул, чим займаються у вільний час, хто йде до бібліотеки замінити прочитані книги, відвідати масовий захід, а хто відпочиває в бабусі на селі, чи подорожує з батьками до моря або відвідав «Буковель».
         А сьогодні храм книги запросив своїх юних друзів помандрувати в країну «Літо», де сонце, книги, сміх, ігри, радість для всіх. Діти декламували вірші: про загартування, вітаміни, лікарські рослини.
         Працівники філії запросили малих чомучок до літературної вікторини «Чарівна квітка», гри «Продовжим прислів’я про здоров’я», розгадали фруктово-ягідний кросворд, зустрілися з вітамінами А, В, С, D, побували на зупинці «Загадайлівка»,  де розгадували загадки.

А скільки радості було, коли почалася фізкультхвилинка «Спритні, сильні, сміливі», де діти прийняли участь в змаганні з скакалками, біг в мішках, хто швидше змотає мотузку. Переможці були нагороджені призами.

Щоб втамувати спрагу після фізкультхвилинки наша гостя, дитяча письменниця Наталія Бугай запросила на гостину у «Фіто-бар», де читала свої вірші про цінність лікарських рослин, і частувала цілющими чаями, компотами, соками, фруктами.
На завершення свята здоров’я дитячий театр «Дзвіночок» представив міні-виставу «Звірі лікують книгу», де головними персонажами були: Сонечко, Бджілки, Зайчик, Лисичка, Лікар Айболить та КНИГА.
Святом здоров’я була задоволена не тільки малеча, а й дорослі, які прийшли разом з дітьми до бібліотеки.

Немає коментарів:

Дописати коментар